Meist

TEKSTIILIKOMPANII tegevusvaldkond on erinevate tekstiilide ja tekstiiltoodete maaletoomine ja edasimüük. Tegutseme küll alles alates 2010 aastast, kuid kõik meie töötajad omavad rohkem kui 10 aastast töökogemust tekstiilivaldkonnas – mõned Kreenholmis teised Baltexis.

Meie eesmärgiks ja ambitsiooniks on olla kompetentne, aus ja väärikas partner kõigile neile, kes vajavad tekstiiltoodangut ning sellega seoses asjaltundlikke nõuandeid. Praegu tegeleme põhiliselt voodipesu, frotee ning kangaste hulgimüügiga. Meie ladu asub aadressil Tuuliku tee 4, Tallinnas, kus on nii mõnedki tooted kohe kohapeal saadaval.

Meie varustajateks on mitmesugused partnerid, eraldi tooksime välja Gözze Frottierweberei (www.goezze.de), kelle ainuesindajaks me Baltikumis oleme ning WTG (www.wtg.de) Saksamaalt, Nya Boras Wafveri (www.boraswafveri.se) Rootsist ja meie peamise partneri Textile Service (www.textileservice.lt) Leedust. Suuremad tellimused täidame koostöös tootjatega Pakistanist, Indiast ning ka Hiinast.

Jääme ootama Teie tagasisidet, vastaksime meelsasti tekkinud küsimustele ning võimalusel tuleksime teie juurest läbi, et tutvustada huvi pakkuvate toodete näidiseid.

Meiega saate ühendust telefoni teel või saatke palun oma päring e-meili teel (info@tekstiilikompanii.ee) ja me vastame sellele väga kiiresti.


Ivar Tuul, mob: +372 5091821 
Ülle Virolainen, mob: +372 5141570